poniedziałek, 8 kwietnia 2013

MARTA I PAWEŁ cz.1


Kawa w C-2 Południe Cafe :) A w międzyczasie zdjęcia? Czemu nie. 

Przyłapani to MARTA i PAWEŁ. Ona i on pozytywnie nowohuccy.MARTA zajmuje się wieloma dziedzinami sztuki od architektury wnętrz, poprzez grafikę warsztatowąużytkowąfotografięmalarstwo... Ta lista jest długa i się powiększa, ponieważ wciąż poszerza się zakres jej zainteresowań. Do tego dochodzi kawiarnia C-2 Południe Cafe oraz organizacja różnych przedsięwzięć artystycznych.

PAWEŁ mówi, że jest upartym facetem który uwielbia walczyć z wiatrakami i dużą ilość adrenaliny.  Nieustannie dąży do samorealizacji i stara się uczyć jak najwięcej o sobie i o otaczającym go świecie. Stawia przed sobą wyzwania, które często przez otoczenie są odbierane jako czyste szaleństwo :)Na stronach Stylowej NH wystąpią wspólnie. A dlaczego? Bo chyba nie sposób wyobrazić ich sobie osobno.


Stylowa Nowa Huta: Co Was łączy, co Was dzieli?
Marta i Paweł: Dzieli nas wszystko i właśnie to nas łączy. Tak poważnie to się uzupełniamy bo jesteśmy naprawdę bardzo różni, w pojedynkę byliśmy dobrzy tylko w 50% a razem jesteśmy w 100% super.
W najbliższym czasie będziecie mogli obejrzeć prace MARTY na wystawie malarskiej w Rynku Głównym w Pracowni „Pałacu Pod Baranami”MARTA organizuje też Targi Młodej Sztuki "Sztukobranie vol III", w ramach V Festiwalu Studenckiej Twórczości Miasta Krakowa - KULTURAlia (12-21.04.2013 r). Targi za każdym razem odbywają się w innym miejscu. W niedzielę, 21 kwietnia w godz. 10.00-18.00, sztuka rozgości się i wkomponuje w przestrzeń miejską na Małym Rynku w Krakowie. Więcej informacji można znaleźć na: www.sztukobranie.blogspot.comwww.facebook.com/Sztukobranie.

To jeszcze nie koniec, cdn.

fot. Aleksander Hordziej

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz