piątek, 7 czerwca 2013

JULKA I GRZESIEK cz.2

JULKA I GRZESIEK

Zgodnie z obietnicą powracamy do naszych bohaterów, JULKI i GRZEŚKA. Jak myślicie co jest ich największą pasjąJulka: Moim życiem jest muzyka. Dzień bez muzyki chociażby przez krótką chwilę to dzień stracony.
Grzesiek: Muzyka - w każdym wymiarze. Moją drugą miłością jest adrenalina, czyli wszystko co niebezpieczne, ryzykowne, oraz pozwalające dać upust gromadzącej się energii

Stylowa Nowa Huta: Czym dla Was jest Nowa Huta?
Julka: W Nowej Hucie mieszkam od początku swojego życia. Mimo iż jest tutaj mnóstwo bloków to mają swój charakter i są według mnie nietypowe. Nowa Huta to miejsce w sam raz na spacer. Na pewno jest tutaj jeszcze dużo miejsc, których nie odkryłam. Czekam tylko na ładną pogodę i zabieram mojego towarzysza w drogę.

Grzesiek: Nowa Huta jest dla mnie miejscem, z którym wiążę wszystkie wspomnienia najmłodszych lat, do 8 roku życia mieszkałem tutaj, a więc przez najbardziej beztroski okres życia każdego człowieka.
Co za tym idzie wspomnienia są jak najbardziej pozytywne. Mimo iż obecnie mieszkam w Bieżanowie, baaaardzo dużo swojego czasu spędzam w Hucie z racji pobytu najbliższych mi tutaj osób, oraz miejsc takich jak np. kawiarnia C-2 Południe 
Najlepsze moje występy dotychczas również odbyły się tutaj! :)


J i G: Życzymy wszystkim muzykom tym z Huty i również spoza wytrwałości i sukcesów!fot. Aleksander Hordziej

2 komentarze:

  1. Świetny burzowy klimat zdjęć! Gratuluję fotografowi :) jest co oglądać...

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzięki wielkie :) Przy okazji polecamy do polubieni nowy muzyczny profil Grześka&Julki na ... wiadomo gdzie :)
    https://www.facebook.com/HaluszczakLachiewicz

    OdpowiedzUsuń